Udostępnij
Tweetnij

Gboard, czyli nowa Klawiatura Google już w Sklepie Play

Gboard, czyli nowa klawiatura Google z numerkiem 6.0, jest już dostępna dla wszystkich z poziomu Sklepu Play. Wcześniej można ją było zainstalować z użyciem plików APK, co nie dla wszystkich jest prostym zadaniem. Teraz Gboard może pobrać każdy użytkowników urządzeń z systemem Android i cieszyć się nowościami, które wprowadziło Google.

Gboard, czyli nowa klawiatura Google z numerkiem 6.0, jest już dostępna dla wszystkich z poziomu Sklepu Play. Wcześniej można ją było zainstalować z użyciem plików APK, co nie dla wszystkich jest prostym zadaniem. Teraz może ją pobrać każdy użytkowników urządzeń z systemem Android i cieszyć się nowościami, które wprowadziło Google.

Gboard jest klawiaturą, która najpierw (dokładnie w maju) debiutowała w App Store, a więc była dostępna dla iPhone’ów. W tym tygodniu zaczęto ją wdrażać na urządzenia z Androidem. Obecnie nową klawiaturę Google’a może pobrać każdy użytkownik urządzeń z Androidem. Pod warunkiem, że jest to smartfon lub tablet z Androidem 4.2 lub nowszą wersją systemu.

Gboard wprowadza liczne udoskonalenia w klawiaturze Google’a. Dodano przycisk wyszukiwarki, wsparcie dla GIF-ów, przebudowano panel z emoji, dodano wsparcie dla trzech różnych języków jednocześnie z preferencjami czy wyświetlanie klawiszy numerycznych. Nową klawiaturę pobierzecie dotykając przycisk znajdują się na końcu informacji. Poniżej oficjalne wideo poświęcone nowej aplikacji Google’a.

playstore1

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij