Udostępnij
Tweetnij

Gra Goat Simulator w niższej cenie (-80%)

Jeśli jeszcze nie graliście w przedziwne Goat Simulator, to teraz nadarza się dobra okazja do nadrobienia. Grę przeceniono i teraz kupicie ją za mniej niż 5 złotych.

Goat Simulator

Jeśli jeszcze nie graliście w przedziwne Goat Simulator, to teraz nadarza się dobra okazja do nadrobienia. Grę przeceniono i teraz kupicie ją za mniej niż 5 złotych.

Goat Simulator to gra, która jest symulatorem kozy! To nie żart. W grze wcielamy się w zwykłą kozę, której zadaniem jest narobienie jak największych szkód. Czy taka rozgrywka ma w ogóle sens? Twórcy Goat Simulator sami podkreślają, że jest to głupia gra i lepiej wydać pieniądze na coś innego, ale decyzja należy do was! Jedno jest pewne. Goat Simulator łamie wszelkie bariery związane z normalną rozgrywką. Naszą recenzję tej gry znajdziecie pod tym adresem.

Goat Simulator jest grą uniwersalną i obecnie zakupicie ją za jedyne 0,99 euro. To 80% taniej. Z zakupami warto się pospieszyć, gdyż promocja z pewnością nie potrwa długo i cena gry za jakiś czas ponownie powróci do wartości 4,99 euro.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij