Udostępnij
Tweetnij

Najlepsze gry mobilne w promocji za kilka złotych

Badland, Shadowmatic i Limbo. To z pewnością jedne z najlepszych gier mobilnych w historii. Tym bardziej cieszy fakt, że każdą z nich można teraz zakupić w cenie 0,99 euro.

Shadowmatic

Badland, Shadowmatic i Limbo. To z pewnością jedne z najlepszych gier mobilnych w historii. Tym bardziej cieszy fakt, że każdą z nich można teraz zakupić w cenie 0,99 euro.

Shadowmatic zrobiło na nas piorunujące wrażenie, o czym przekonacie się po lekturze naszej recenzji. Obecnie tytuł dostępny jest w cenie 0,99 euro, gdzie normalnie kosztuje 2,99 euro. Promocja zapewne ograniczona jest czasowo, a więc tym bardziej warto zainteresować się grą już teraz.

Shadowmatic jest grą logiczną, w której musimy obracać w powietrzu różne przedmioty po to, aby dopasować cienie w odpowiednich warunkach do środowiska i stworzyć konkretne rzeczy. Twórcy gry przygotowali 70 różnych poziomów, których akcja rozgrywa się w 9 różnych lokalizacjach. Każdy z nich ma inną oprawę graficzną i ścieżkę dźwiękową. Rozgrywka odbywa się w widoku trójwymiarowej paralaksy. Jeśli jeszcze nie graliście w Shadowmatic, to zawsze możecie to nadrobić, do czego gorąco was zachęcamy.

appstore

W Limbo nie uświadczymy wielu ekranów ładowania poza pierwszym, tytułowym, a także kompletnie zbędnych menu. Możemy również zapomnieć o interfejsie, którego tu zwyczajnie nie ma. Otrzymujemy czyste spojrzenie na akcję obserwowaną z boku, niczym przez oko kamery przemieszczającej się po szynach równo z bohaterem, rejestrującej każdy jego krok zza krzaków, nie obdarzając uwagą tego, co dzieje się w tle.

Gra była wielokrotnie nagradzana i potrafi naprawdę porwać. Tytuł obecnie dostępny jest na iPada i iPhone’a w cenie zaledwie 0,99 euro (normalna cena wynosi 4,99 euro). Jeśli nadal zastanawiacie się nad jej zakupem, to koniecznie przeczytajcie naszą recenzję, która powinna rozwiać wasze wątpliwości.

appstore

Badland jest grą, która rzuciła na kolana niemal wszystkich. Zarówno krytycy, jak i normalni gracze, chwalili twórców za podejście i wykonanie. Nic dziwnego, bowiem pomysł na oprawę polegający na przedstawianiu pierwszego planu jako jednolicie czarnego jeszcze nie zdążył się przejeść. Na jego podstawie zrobiono, także graficzną, perełkę, choć w pełni docenić to można dopiero widząc grę w akcji. Sama rozgrywka wydaje się niesłychanie prosta – poruszamy się okrągłymi klonami tylko powodując ich unoszenie się bądź opadanie. Na drodze jednak napotykamy na przeszkody i elementy modyfikujące rozgrywkę. Gra jest uniwersalna.

Twórcy Badland obniżyli cenę gry o 75%. Obecnie tytuł można nabyć także za 0,99 euro.

appstore

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij