Udostępnij
Tweetnij

Threes! – darmowa wersja gry już dostępna

Twórcy Threes! Postanowili udostępnić swoją grę w darmowej wersji z reklamami.

 

threes

Twórcy Threes! postanowili udostępnić swoją grę w darmowej wersji z reklamami.

Trees! to popularna gra logiczna. Podobnie jak w 2048 przesuwamy tutaj pola na planszy 4×4. Gra rozpoczyna się po zsumowaniu jedynki z dwójką. Później powstałą trójkę możemy dodać jedynie do innej trójki, dalej szóstkę możemy zsumować z inną szóstką, itd. Gra rozgrywana jest do momentu, kiedu już nie będziemy w stanie połączyć żadnych pól.

Do tej pory Threes! było grą premium. Teraz jednak twórcy tego tytułu postanowili wydać darmową jej wersję dla użytkowników sprzętów z iOS, Androidem oraz Windowsem. Co ciekawe, jest to taka sama gra, jaką dostajemy inwestując w wersję premium, ale z reklamami. Więcej o grze dowiecie się z naszej recenzji.

appstore

playstore

 

Windows Store

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij