Udostępnij
Tweetnij

Google pomoże Ci wybrać smartfona z Androidem

Google opublikowało nowe narzędzie, Android Phone Picker, które pomoże użytkownikowi w wyborze telefonu dostosowanego do jego potrzeb.

Android Phone Picker

Google opublikowało nowe narzędzie, Android Phone Picker, które pomoże użytkownikowi w wyborze telefonu dostosowanego do jego potrzeb.

Z wyborem iPhone’a raczej nie mamy problemu, możemy przebierać jedynie między kilkoma modelami. Jeśli jednak chodzi o smartfony z Androidem, ten temat może zająć długie godziny. Na pomysł pomocy zagubionym użytkownikom wpadło w końcu Google. Na oficjalnej stronie Androida firma opublikowała Android Phone Picker – narzędzie, które pomoże w wyborze odpowiedniego dla nas telefonu.

Android Phone Picker

Należy nadmienić jednak, że opcja ta dostępna jest jedynie na amerykańskiej wersji strony, aby z niej więc skorzystać należy na dole zmienić opcję z Polska-Polski na United States – English. Wtedy w dziale Phones pojawi się opcja „Find the Android phone for you”. Android Phone Picker zapyta nas do czego chcielibyśmy najczęściej używać naszego telefonu, a także ile możemy za niego zapłacić. Jeśli na ten przykład lubimy często pstrykać fotki, wybieramy robienia zdjęć jako pierwszą. Później możemy dobrać jeszcze inne opcje, takie jak chociażby zwykłe rozmowy telefoniczne czy przeglądanie serwisów społecznościowych. Narzędzie wybierze dla nas wtedy odpowiednie smartfony. Możemy również ustawić jaka wielkość urządzenia nas interesuje, a także ustawić przedział cenowy. Android Phone Picker znajdziecie klikając w ten link.

Źródło: Android.com

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij