Udostępnij
Tweetnij

Gwarancja niezawodności Acer – zwrot pieniędzy w razie awarii

Acer jest na tyle pewny jakości i niezawodności swoich produktów, że oferuje zwrot 100 proc. ceny w razie awarii sprzętu w ciągu roku od jego zakupu. Firma podała listę urządzeń objętych akcją.

Acer_Reliability_Promise_Badge
Acer jest na tyle pewny jakości i niezawodności swoich produktów, że oferuje zwrot 100 proc. ceny w razie awarii sprzętu w ciągu roku od jego zakupu. Firma podała listę urządzeń objętych akcją.

23 pozycje, w tym ultrabooki, laptopy biznesowe i komputery stacjonarne, zostały objęte programem „Gwarancja niezawodności Acer„. Zasady firma wyjaśnia w informacji prasowej: „Każdy klient, który zakupi urządzenie biorące udział w programie, w okresie od 1 maja do 31 grudnia 2015 roku, a następnie zarejestruje go w ciągu 30 dni od zakupu, będzie upoważniony do zwrotu 100 proc. ceny urządzenia, jeśli ulegnie ono awarii wymagającej naprawy gwarancyjnej w ciągu pierwszego roku”.

– Produkty Acer są zaprojektowane i przetestowane tak, aby działać jak najdłużej. Zawierają innowacyjne funkcje zapewniające wytrzymałość na trudy codziennego użytkowania. Acer jest pewny jakości swoich produktów i oferuje Acer Reliability Promise na całą gamę produktów z serii professional, a także na najpopularniejsze produkty z rodziny Switch – przekonuje Michał Nowak z firmy Acer.

Pełną listę produktów objętych gwarancją niezawodności, jak również szczegółowe zasady akcji, znaleźć można na stronie promise.acer.com.

Źródło: informacja prasowa

Patryk Purczyński

Szczęśliwy posiadacz urządzenia z Androidem i jeszcze szczęśliwszy mąż. W mediach branżowych od blisko dekady.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij