Udostępnij
Tweetnij

Sonic Dash pobrano już 100 mln razy!

Z tej okazji SEGA przygotowała specjalne wydarzenie. Start w ten czwartek.

Sonic Dash

Z tej okazji SEGA przygotowała specjalne wydarzenie. Start w ten czwartek.

Firma SEGA podała wszem i wobec, że Sonic Dash zostało pobrane już 100 milionów razy. Z tej okazji twórcy gry postanowili udostępnić nowe wydarzenie. Jakie? Tego jeszcze nie powiedziano. Wiemy natomiast, że akcja ma rozpocząć się w ten czwartek i mają wziąć w nim udział wirtualni przyjaciele niebieskiego jeża.

To jednak nie koniec wiadomości. SEGA postanowiła podzielić się bowiem innymi informacjami na temat gry. Okazuje się, że gracze łącznie spędzili w Sonic Dash 14 tysięcy lat i zebrali w sumie 850 milionów złotych okręgów. Przypomnijmy, że Sonic Dash dostępne jest w App Store, Google Play, Amazon Appstore i Windows Phone Store. Gra zadebiutowała w 2013 roku.

appstore

amazon appstore

playstore

Windows Store

Źródło: PocketGamer

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij