Udostępnij
Tweetnij

Move to iOS, czyli prosta przesiadka z Androida na iOS

Wraz z systemem iOS 9 Apple udostępni nową aplikację na Androida – Move to iOS, która ułatwi wam prostą przesiadkę ze smartfonu z systemem Google na iPhone’a… o ile ktoś w ogóle zechce.

movetoios

Wraz z systemem iOS 9 Apple udostępni nową aplikację na Androida – Move to iOS, która ułatwi wam prostą przesiadkę ze smartfonu z systemem Google na iPhone’a… o ile ktoś w ogóle zechce.

Wczoraj Apple zaprezentowało system iOS 9, który obecnie znajduje się w fazie beta testów. Wraz z oprogramowaniem (pewnie we wrześniu) Apple planuje udostępnić własną aplikację na urządzenia z Androidem i będzie to Move to iOS, którą dostrzeżono na stronie poświęconej iOS 9 (na końcu).

Aplikacja Move to iOS ma zapewnić bezproblemową przesiadkę z urządzeń z Androidem na iOS. Narzędzie wykona kopię zapasową danych i aplikacji. Następnie odtworzy ją (pewnie z chmury) na iPhonie. W przypadku aplikacji będą to tylko bezpłatne pozycje, które znajdują się również w App Store. Płatne programy zostaną dodane do listy życzeń w sklepie.

Na końcu procesu zostaniemy również poinformowani (w żartobliwy sposób) o możliwości oddania smartfonu z Androidem do recyklingu. Ot, całe Apple. Ktoś z was planuje skorzystać z Move to iOS po premierze nowych iPhone’ów?

źródło: Apple

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij