Udostępnij
Tweetnij

Snakebird zmierza na urządzenia mobilne

Twórcy nie wiedzą jeszcze, kiedy Snakebird trafi na mobilne urządzenia, jednak już pracują nad nową wersją gry.

Snakebird

Twórcy nie wiedzą jeszcze, kiedy Snakebird trafi na mobilne urządzenia, jednak już pracują nad nową wersją gry.

Noumenon Games zapowiedziało, że gra logiczna Snakebird zadebiutuje również na urządzeniach mobilnych. Tytuł ten pojawił się na początku zeszłego miesiąca w serwisie Steam. Niestety, twórcy gry nie podali do wiadomości, kiedy produkcja ukaże się w mobilnych sklepach. Jak twierdzą przedstawiciele studia, najpierw muszą nauczyć się jak ją zrobić.

Snakebird jest diabelnie trudną grą logiczną, w której kierujemy wężem o twarzy ptaka. Za każdym razem, kiedy uda nam się wężoptakiem pochwycić jakiś owoc, ten rośnie. Zadanie wydaje się proste, jednak zwierzak może utknąć w pewnym momencie przez swoje gabaryty. Tytuł zaproponuje 50 różnorodnych poziomów.

Źródło: PocketGamer

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij