Udostępnij
Tweetnij

Mortal Kombat X z nową aktualizacją

Nowy patch dodała przede wszystkim długo wyczekiwany tryb Challenge.

Mortal Kombat X

Nowy patch dodał przede wszystkim długo wyczekiwany tryb Challenge.

Mortal Kombat X zadebiutowało na iOS jeszcze przed konsolowymi odsłonami gry. Krótko po premierze gry została wydana pierwsza aktualizacja. Teraz w końcu twórcy gry postanowili udostępnić kolejną. Update wprowadził przede wszystkim tryb Challenge, w ramach którego będziemy mogli wygrać nową postać – Raidena. Tryb ten zapowiadany był od dnia premiery gry, ale dopiero teraz zdecydowano się go udostępnić.

Do gry zostały dodane również dwie nowe karty dla postaci Kung Lao. Patch usunął również wiele błędów, ale nie sprecyzowano, jakie dokładnie problemy zostały wyeliminowane. Mortal Kombat X dostępne jest w modelu free2play w Google Play i App Store. Aktualizacja do gry powinna zostać pobrana automatycznie.

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij