Udostępnij
Tweetnij

Minecraft PE – nowa aktualizacja w przyszłym tygodniu

Najnowsza aktualizacja do Minecraft: Pocket Edition doda kilka możliwości pozyskiwania skórek.

Minecraft Pocket Edition

Najnowsza aktualizacja do Minecraft: Pocket Edition doda kilka możliwości pozyskiwania skórek.

W zeszłym tygodniu Mojang zapowiedział nową aktualizację do Minecraft Pocket Edition. Gra miała zostać wzbogacona dodatkowo o wsparcie dla zewnętrznych kontrolerów. Nie jest to jednak jedyny update, który planują twórcy. Kolejny patch o numerze 0.11 również wprowadzi wiele nowości.

Aktualizacja doda przede wszystkim zmiany odnośnie skórek. Będziemy mogli zatem pobrać za darmo jedną ze skórek dostępnych w Internecie lub chociażby tych stworzonych z pomocą aplikacji Minecraft: Skin Studio. Jeśli jednak nie będziemy mieli ochoty ani na tworzenie nowych skórek, ani na ich wyszukiwanie w sieci, będzie możliwość zakupienia całego zestawu nowych skórek z pomocą wewnętrznych mikrotransakcji. Pojedynczy pakiet będzie kosztował 0,99 euro. Pierwsze dwie paczki, City Folk oraz Town Folk, zostały zaprojektowane przez studio Army of Trolls. Przy okazji premiery poszczególnych pakietów, Mojang będzie wypuszczał również kilka darmowych skórek dla naszych bohaterów. Aktualizacja ma być dostępna w przyszłym tygodniu.

Źródło: TouchArcarde

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij