Udostępnij
Tweetnij

Pokemon Go wkrótce z walkami PvP i wymianą Pokemonów?

Według najnowszych plotek Pokemon Go ma doczekać się wkrótce nowej aktualizacji. Ma ona dodawać przede wszystkim tryb walki pomiędzy graczami, ale również możliwość wymiany Pokemonami. Poza tym mówi się także o wprowadzeniu dzieci stworków, takich jak Pichu. Cleffa czy Iggybuff. Zmienić się ma też system wykluwania jajek.

Według najnowszych plotek Pokemon Go ma doczekać się wkrótce nowej aktualizacji. Ma ona dodawać przede wszystkim tryb walki pomiędzy graczami, ale również możliwość wymiany Pokemonami. Poza tym mówi się także o wprowadzeniu dzieci stworków, takich jak Pichu, Cleffa czy Iggybuff. Zmienić się ma też system wykluwania jajek.

Pokemon Go może wkrótce doczekać się nowej aktualizacji wprowadzającej kilka ciekawych nowości, takich jak możliwość wymiany Pokemonami czy walki PvP. Plotki mówią także, że w grze mogą pojawić się nowe stworki – małe wersje dorosłych Pokemonów, takie jak Pichu, Cleffa, Magby, Igglybuff czy Elekid. Informacje mówią także, że nowe Pokemony – dzieci całkowicie zmienią także system wykluwania jajek, jako że posiadanie ich w ekwipunku nie będzie miało już sensu (z jajek wykluwają się dorosłe Pokemony).

pichu pokemon

Pokemon Go z 2.generacją Pokemonów?

To jednak nie wszystko. Nowa aktualizacja, według wcześniejszych wieści, ma wprowadzić także nową, 2. generację Pokemonów. Do tej pory jednak nie wiedzieliśmy, kiedy dokładnie pojawią się wspomniane nowości. Teraz kolejne plotki potwierdzają, że Pokemon Go doczeka się nowej, sporej aktualizacji z dodatkowymi stworkami w grudniu. Niantic jednak aktualnie nie komentuje sprawy. Nowości prawdopodobnie będą wprowadzane stopniowo. Raczej marne są szanse, by zostały wprowadzone w ramach jednej aktualizacji.

Pokemon Go, choć wciąż popularne, nie angażuje już tak dużej społeczności, jak na początku swojej growej kariery. Niantic stara się więc ciągle w jakiś sposób zachęcać graczy do powrotu do rozgrywki. Ostatnio użytkownicy otrzymali bonusy za regularne łapanie Pokemonów i odwiedzanie Pokestopów.

Źródło: GameNguide

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij