Udostępnij
Tweetnij

iOS 17.1.2 do pobrania. Co nowego wnosi aktualizacja dla iPhone’ów?

iOS 17.1.2 to kolejna aktualizacja z poprawkami dla nowego systemu Apple. Co nowego tu znajdziemy? Nie ma co liczyć na nowości, bo te pojawią się dopiero za jakiś czas wraz z wydaniem 17.2. Aktualizacja iOS 17.1.2 zawiera poprawki błędów i jest ważna dla wszyystkich użytkowników telefonów z logo jabłka.

iOS 17.1.2 to ważna aktualizacja, która została udostępniona przez Apple zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli liczycie na nowości, to niestety na te trzeba jeszcze będzie poczekać. Tym razem mamy do czynienia z poprawkami błędów. Zobaczmy, co nowego wprowadza najnowsze uaktualnienie.

Aktualizacja iOS 17.1.2 – co nowego

Oficjalny wykaz zmian dla iOS 17.1.2 jest bardzo krótki. Można rzec, że wręcz standardowy dla Apple. Jego treść widać poniżej.

To uaktualnienie zawiera ważne poprawki zabezpieczeń i jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć na tej stronie.

aktualizacja iOS 17.1.2 co nowego Apple iPhone
Aktualizacja iOS 17.1.2 dostępna dla wszystkich

Aktualizacja iOS 17.1.2 rozwiązuje groźny problem związany z zabezpieczeniami. Apple ustaliło, że błąd jest już aktywnie wykorzystywany przez cyberprzestępców i pozwala na zdalne wykonanie kodu. Dotyczy to komponentu WebKit, gdzie znaleziono dwie luki. Obie odkryli specjaliści z Google Threat Analysis Group. Dlatego użytkownicy iPhone’ów nie powinni ignorować tej łatki i jak najszybciej ją zainstalować. Można to zrobić udając się do sekcji Ustawienia, Ogólne oraz Uaktualnienia. Na nowości trzeba poczekać do wydania z numerkiem 17.2.

Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj nas koniecznie w Google News!

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij