Udostępnij
Tweetnij

iOS 17.1.2 w drodze. Nowa aktualizacja dla iPhone’ów z poprawkami

iOS 17.1.2 to nowa aktualizacja dla iPhone’ów, którą Apple udostępni jeszcze przed uaktualnieniem z numerkiem 17.2. Nie znajdziemy tu nowości. Będą to poprawki błędów, które znalazł producent. Na razie nie wiadomo, kiedy zostanie udostępniona aktualizacja iOS 17.1.2, ale pewnie nastąpi to w ciągu najbliższych dni.

iOS 17.1.2 to nowa aktualizacja dla iPhone’ów, którą Apple udostępni po wydaniu z numerkiem 17.1.1. Nastąpi to jeszcze przed premierą większego uaktualnienia 17.2. To drugie wniesie całkiem sporo nowości i nowych funkcji. Natomiast pierwsze jedynie poprawki różnych błędów. Skąd wiemy, że takie oprogramowanie jest w drodze i kiedy można się go spodziewać?

Informacje o istnieniu iOS 17.1.2 znalazł w logach własnych serwerów serwis Macrumors, który w przeszłości często odnajdywał ślady nowych wersji oprogramowania dla iPhone’ów. Nie inaczej jest tym razem i to oznacza, że nowa aktualizacja powinna zostać udostępniona przez Apple w niedługim czasie.

Aktualizacja iOS 17.1.2 z poprawkami dla iPhone’ów w niedługim czasie

Apple może udostępnić aktualizację iOS 17.1.2 w zasadzie na dniach. Pewnie nastąpi to jeszcze w tym miesiącu, a być może nawet tygodniu. Premiera na początku grudnia jest zapewne ostatecznym terminem, bo w okolicy połowy przyszłego miesiąca spodziewamy się edycji z numerkiem 17.2. Jakie poprawki zobaczymy? Być może dotyczące problemów z Wi-Fi, ale to wyjaśni się z czasem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij