Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.5 beta 2 do pobrania. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 16.5 beta 2 to nowa aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów w wydaniu poglądowym. Apple prowadzi obecnie jego program pilotażowy. Finalne uaktualnienie powinno zostać udostępnione za kilka tygodni. Wiemy, że Apple w iOS 16.5 beta nie umieściło zbyt wielu nowości. Na te przyjdzie nam trochę poczekać.

iOS 16.5 beta 2 to najnowsza poglądowa aktualizacja poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów, którego program pilotażowy Apple uruchomiło w marcu. Teraz w ręce testerów oddano kolejny build. Nie znajdziemy tu jednak tylu nowości, które zaserwowano przy okazji wydania uaktualnienia z numerkiem 16.4.

W iOS 16.5 beta 2 też nie ma za wiele nowości. Apple w pierwszej becie tego oprogramowania wprowadziło m.in. nową komendę dla Siri, która pozwala w wygodny sposób rozpocząć nagrywanie ekranu z iPhone’a. Na więcej nowych funkcji przyjdzie nam już w zasadzie poczekać do wersji z numerkiem 17, której zapowiedź odbędzie się w trakcie konferencji WWDC 2023.

Aktualizacja iOS 16.5 beta 2 wkrótce dla wszystkich

Najpierw aktualizacja iOS 16.5 beta 2 trafiła do deweloperów aplikacji. Wkrótce jednak oprogramowanie zostanie udostępnione dla publicznych testerów i wtedy będą je mogli pobrać wszyscy chętni właściciele iPhone’ów, którzy są zapisani w programie pilotażowym. Na finalne uaktualnienie przyjdzie nam jednak trochę poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij