Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.5 beta — co nowego w aktualizacji? Wykaz nowości

iOS 16.5 beta to najnowsze oprogramowanie dla iPhone’ów, które Apple udostępniło do testów. Co nowego tu znajdziemy? Tym razem nowości nie ma za wiele. W iOS 16.5 beta doszukano się nowej komendy dla Siri związanej z nagrywaniem ekranu czy zakładki w aplikacji News. Na finalne wydanie tej aktualizacji trochę poczekamy.

iOS 16.5 beta to poglądowa aktualizacja dla iPhone’ów, którą Apple udostępniło do testów wcześniej w tym tygodniu. Co nowego tu znajdziemy? Niestety na wysyp nowości nie ma tym razem co liczyć. Jest ich znacznie mniej w porównaniu do wydania z numerkiem 16.4. Zobaczmy sobie, co dodano.

aktualizacja iOS 16.5 beta 1 co nowego nowości

Aktualizacja iOS 16.5 beta – co nowego / nowości

iOS 16.5 beta nie zawiera zbyt wielu nowości. Na pewno warto wspomnieć o nowej sekcji w aplikacji Apple News i tą jest Sport. Następnie mamy nową komendę dla cyfrowej asystentki z iPhone’ów, która pozwala na włączenie nagrywania ekranu, co do tej pory trzeba było robić manualnie. W tym celu wystarczy tylko powiedzieć „Hey Siri, start screen recording”. Możecie to zobaczyć na poniższym wideo.

Tak więc za wiele na razie tego nie ma. Możliwe, że testerzy znajdą w iOS 16.5 beta coś jeszcze. Kto wie, a może Apple coś jeszcze przed nami skrywa. Aktualizacja zapewne rozwiąże także jakieś znane błędy. Na finalne wydanie tego oprogramowania dla iPhone’ów trochę sobie poczekamy, bo co najmniej kilka tygodni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij