Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.5 beta 1 — Apple rusza z testami nowej aktualizacji dla iPhone’ów

iOS 16.5 beta 1 to pierwsza wydanie poglądowe nowego uaktualnienia dla iPhone’ów, które udostępniło Apple. Firma rozpoczęła publiczne testy oprogramowania, które za kilka tygodni powinno zostać udostępnione w finalnej odsłonie. W aktualizacji iOS 16.5 beta 1 Apple z pewnością zaszyło jakieś nowości.

iOS 16.5 beta 1 to pierwsze wydanie poglądowe oprogramowania dla iPhone’ów po wydaniu z numerkiem 16.4. Software został udostępniony w ramach programu pilotażowego. Najpierw dostęp otrzymali deweloperzy aplikacji. Wkrótce jednak rozpoczną się publiczne testy i wtedy aktualizacja będzie mogła być zainstalowana przez wszystkich chętnych testerów.

Aktualizacja iOS 16.5 beta 1 z pewnością wprowadza różne nowości. Ich wykaz na razie nie jest jeszcze znany. Wybrane z nich z pewnością jednak poznamy w ciągu najbliższych godzin. Wynika to z faktu, że najpierw muszą je znaleźć testerzy, co jednak nie powinno zająć dużo czasu.

Aktualizacja iOS 16.5 beta 1 dla publicznych testerów wkrótce

Spodziewajmy się, że iOS 16.5 beta 1 zostanie udostępnione publicznym testerom na dniach. Nastąpi to pewnie jutro lub najpóźniej za dwa dni. Na finalną wersję tego oprogramowania dla iPhone’ów trochę jednak sobie poczekamy. Spodziewajmy się, że aktualizacja zostanie udostępniona dla wszystkich użytkowników najwcześniej za kilka tygodni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij