Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.2 z nową aktualizacją, ale to nie beta 4

iOS 16.2 to poglądowe oprogramowanie dla iPhone’ów, które Apple obecnie testuje. Tymczasem została udostępniona nowa aktualizacja, ale nie jest to jeszcze beta 4. Ponownie jest to uaktualnienie Rapid Security Response. Nie wiadomo, czy Apple w ogóle udostępni iOS 16.2 beta 4, bo kolejną aktualizacją może być RC.

iOS 16.2 beta znajduje się na etapie testów od kilku tygodni. Obecnie czekamy na czwartą betę, a tymczasem Apple udostępniło pomniejsze uaktualnienie w postaci Rapid Security Response. Pierwsza taka aktualizacja została wprowadzona w zeszłym tygodniu. Widzimy więc, że firma kontynuuje program pilotażowy związany z takimi łatkami.

iOS 16.2 beta 4 aktualizacja

Apple w ramach uaktualnień typu Rapid Security Response testuje łatki związane z zabezpieczeniami, które będą mogły być udostępnione poza większymi aktualizacjami. Na razie jest to program pilotażowy. Spodziewajmy się jednak, że w przyszłości takie patche będą udostępniane dla iPhone’ów częściej.

Aktualizacja iOS 16.2 beta 4 może się nie pojawić

Jest możliwe, że Apple nie udostępni iOS 16.2 beta 4 i kolejnym uaktualnieniem będzie już wersja RC. Tym bardziej że firma planuje wprowadzić tę aktualizację dla iPhone’ów w połowie grudnia. Jak będzie w rzeczywistości, to przekonamy się z czasem. Tymczasem testerzy mogą instalować niewielki patch Rapid Security Response, który waży tylko kilka MB.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij