Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.2 beta 3 z nietypową aktualizacją. Apple coś łata?

iOS 16.2 beta 3 to ostatnia aktualizacja poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów. Tymczasem Apple znienacka udostępniło pomniejsze uaktualnienie dla tej wersji software i jest to Rapid Security Response. Czyżby firma coś łatała? Okazuje się, że ta aktualizacja dla iOS 16.2 beta jest tylko prostym testem.

iOS 16.2 beta 3 Apple udostępniło do testów dwa dni temu. Aktualizacja wprowadzi za kilka tygodni na iPhone’y pewne nowości. Tymczasem Apple niespodziewanie udostępniło pomniejsze uaktualnienie i jest to Rapid Security Response. Można więc się domyślać, że usunięto jakieś błędy związane z zabezpieczeniami. Tak jednak nie jest.

iOS 16.2 beta 3 aktualizacja Apple iPhone

W oficjalnym wykazie Rapid Security Response dla iOS 16.2 beta 3 czytamy: Ta szybka reakcja na bezpieczeństwo zawiera ważne poprawki zabezpieczeń i jest zalecana dla wszystkich użytkowników. Aby uzyskać informacje na temat bezpieczeństwa treści Rapid Security Responses, odwiedź tę witrynę internetową. Link prowadzi do strony z Uaktualnieniami zabezpieczeń firmy Apple.

Aktualizacja Rapid Security Response dla iOS 16.2 beta 3 to test

Tak naprawdę wspomniana łatka dla iOS 16.2 beta 3 jest testem i nie wprowadza do oprogramowania żadnych uaktualnień związanych z zabezpieczeniami. Apple chce w ten sposób coś przetestować. Taka aktualizacja może być udostępniana w przyszłości częściej. Poza tym wiemy, że będzie można nimi zarządzać poprzez MDM.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij