Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.2 beta 3 do pobrania. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 16.2 beta 3 to nowa aktualizacja poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów. Apple udostępniło ją w ręce deweloperów aplikacji. Niedługo dostęp otrzymają też publiczni testerzy. Na finalne wydanie uaktualnienia iOS 16.2 poczekamy sobie jeszcze kilka tygodni. Apple chce zakończyć beta testy w połowie grudnia.

iOS 16.2 beta 3 to nowa aktualizacja poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów, którą Apple udostępniło deweloperom aplikacji po kilku dniach od wydania drugiej bety. Uaktualnienie wprowadza nowe funkcje. Wiemy, że nowości nie zabraknie. Sam program pilotażowy trochę jeszcze potrwa.

Aktualizacja iOS 16.2 beta 3 pewnie nie wnosi już większych nowości oraz zmian wobec tych, które wcześniej wprowadziło do tej wersji oprogramowania Apple. Co nie zmienia faktu, że w poprzednich dwóch wydaniach trochę ich wprowadzono. Wśród nich jest nowa aplikacja Freeform.

Aktualizacja iOS 16.2 beta 3 wkrótce dla wszystkich testerów

iOS 16.2 beta 3 to aktualizacja, którą Apple w pierwszej kolejności udostępniło deweloperom aplikacji. Natomiast publiczni testerzy oprogramowania otrzymają ją w niedługim czasie. Wtedy software będzie mógł wypróbować każdy zainteresowany użytkownik iPhone’a, który bierze udział w programie pilotażowym. Na finalne wydanie tego uaktualnienia poczekamy sobie jeszcze kilka tygodni. Wiemy, że ma ono zostać udostępnione w połowie przyszłego miesiąca.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij