Udostępnij
Tweetnij

Chromecast 4K z Google TV z październikową aktualizacją

Chromecast 4K z Google TV otrzymuje nowe uaktualnienie. To październikowa aktualizacja, która waży niespełna 150 MB. Oprogramowanie oznaczone jest ciągiem znaków i wprowadza poprawki z zakresu bezpieczeństwa oraz inne. To pierwsza aktualizacja dla urządzenia Chromecast 4K po otrzymaniu Google TV 12.

Chromecast 4K niedawno otrzymał duże uaktualnienie do Google TV z numerkiem 12. Teraz pojawiła się nowa łatka. Tą jest październikowa aktualizacja, która jest już udostępniana. Co nowego tu znajdziemy? Tym razem niewiele. Firma wprowadziła tutaj poprawki różnych błędów oraz usprawnienia z zakresu wydajności.

Październikowa aktualizacja dla urządzenia Chromecast 4K z Google TV oznaczona jest ciągiem znaków STTE.220920.015.A1. Wersja OTA waży 148 MB i zawiera poprawki bezpieczeństwa z poprzedniego miesiąca. Dla porównania duże uaktualnienie udostępnione poprzednio ważyło 722 MB, ale w tym przypadku wielki rozmiar nie dziwił.

Październikowa aktualizacja dla Chromecast 4K z Google TV dostępna

Wspomniana aktualizacja dla urządzenia Chromecast 4K jest już udostępniana i można ją pobierać. Warto dodać, że Google niedawno udostępniło nowe uaktualnienia także dla pierwszej i trzeciej generacji tego sprzętu. Przy okazji pojawiło się też nowe oprogramowanie dla komponentu Cast dla Android TV. Wszystkie te patche są już dostępne i można je pobierać oraz instalować.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij