Udostępnij
Tweetnij

iOS 16 beta 4 – co nowego? Wykaz nowości

iOS 16 beta 4 to najnowsza aktualizacja poglądowej wersji systemu dla iPhone’ów. Co nowego tu znajdziemy? Nowości i zmian ponownie nie brakuje. Apple na tym etapie programu pilotażowego ciągle je dodaje. Zobaczmy sobie, co wprowadzono w iOS 16 beta 4, które wkrótce zostanie udostępnione dla wszystkich.

iOS 16 beta 4 zostało udostępnione deweloperom przez Apple wczoraj. Wiemy, że wkrótce ta konkretna wersja zostanie udostępniona dla wszystkich testerów. Tymczasem ponownie nie zabrakło pewnych nowości, które zostały dodane także w trzeciej becie. Zobaczmy sobie, co nowego przygotowano dla iPhone’ów.

iOS 16 beta 4 – co nowego / nowości

iOS 16 beta 4 wprowadza nowe ograniczenia z zakresu edycji wiadomości wysyłanych poprzez platformę iMessage. Apple przede wszystkim zredukowało tu dostępny czas. Skrócono go z wcześniejszych 15 minut do zaledwie 2 minut. Poza tym można wprowadzić maksymalnie 5 edycji i każda z nich widoczna jest u odbiorcy.

iOS 16 beta 4 co nowego nowości Apple iPhone

W iOS 16 beta 4 Apple dodało także nową opcję związaną z cofaniem wysyłanych wiadomości w aplikacji Mail. Wcześniej można to było zrobić maksymalnie do 20 sekund. Teraz można wybrać jeden z kilku wyborów, gdzie maksymalnym jest 30 sekund. Następnie mamy nowe tapety w CarPlay. Ponadto deweloperzy mogą teraz testować aktywności na żywo bezpośrednio na nowym ekranie blokady, który można w szerokim stopniu personalizować.

iOS 16 beta 4 co nowego nowości Apple iPhone

W aplikacji Dom z iOS 16 beta 4 dodano dwie nowe tapety do wyboru. Następnie mamy odświeżony design w trakcie konfiguracji ekranu blokady. Apple dodało w sekcji z ustawieniami dla powiadomień nowe grafiki. Poprawiono również odtwarzacz multimedialny na zablokowanym ekranie.

Nowa beta iOS 16 wkrótce dla wszystkich

iOS 16 beta 4 zostanie wkrótce udostępnione dla wszystkich użytkowników iPhone’ów, którzy biorą udział w publicznym programie pilotażowym. W tym przypadku będzie to jednak drugie wydanie testowym, bo pierwszym publicznym było to trzecie dla deweloperów. Możliwe, że aktualizacja pojawi się w Apple Beta Software Program nawet jeszcze dziś. Na finalne wydanie uaktualnienia trzeba będzie poczekać do września.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij