Udostępnij
Tweetnij

iOS 16 beta 4 dostępny. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 16 beta 4 to nowa aktualizacja poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów, którą udostępniło Apple. Czy znajdziemy tu jakieś nowości? Jest to jak najbardziej możliwe, ale dopiero za chwilę zobaczymy, co nowego wprowadziło Apple. Wszyscy testerzy dostaną iOS 16 beta 4 z dopiskiem 2 w nazwie.

iOS 16 beta 4 to poglądowa aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, którą Apple udostępnił zgodnie z oczekiwaniami. Na razie jednak dostęp otrzymali tylko deweloperzy aplikacji. Niedawno ruszył publiczny program pilotażowy. Jednak wszyscy testerzy będą musieli jeszcze chwilę poczekać.

iOS 16 beta 4 może wprowadzić jeszcze jakieś nowości. Wszak w trzeciej becie trochę się ich pojawiło. Tutaj również może ich nie zabraknąć. O tym jednak przekonamy się wkrótce, bo Apple na tym etapie nie udostępnia wykazów zmian i musimy poczekać, aż nowe opcje zostaną znalezione przez testerów.

Apple udostępni wkrótce iOS 16 beta 4 dla wszystkich

Aktualizacja do iOS 16 beta 4 zostanie wkrótce udostępniona dla wszystkich testerów, a nie tylko deweloperów. Pewnie nastąpi to za dzień lub dwa. Oni jednak dostaną to oprogramowanie z dopiskiem 2 w nazwie. Wynika to z faktu, że pierwsza publiczna wersja była tak naprawdę trzecią deweloperską. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej szczegółów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: informacja prasowa

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij