Udostępnij
Tweetnij

iOS 16 blisko. Tymczasem adaptacja iOS 15 na wysokim poziomie

iOS 16 to duża aktualizacja dla iPhone’ów, której zapowiedź jest blisko. Tymczasem mamy okazję zobaczyć, jak przebiega adaptacja iOS 15. Ta jest na bardzo wysokim poziomie i osiągnęła pułap 85 proc., a więc naprawdę duży. Na publicznie dostępne uaktualnienie do iOS 16 przyjdzie nam jednak poczekać do września.

iOS 16 to duża aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, która trafi na wiele modeli. Tymczasem duża większość z nich pracuje obecnie pod kontrolą systemu operacyjnego iOS 15, który został publicznie udostępniony przez Apple we wrześniu zeszłego roku. Jak przebiega jego adaptacja? Okazuje się, że naprawdę dobrze.

iOS 16 aktualizacja Apple iPhone adaptacja iOS 15

Według informacji udostępnionych przez Mixpanel wynika, że adaptacja iOS 15 wynosi już na iPhone’ach aż 85 proc. To oznacza, że pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego pracuje na świecie już właśnie tyle telefonów Apple. Sam producent w styczniu twierdził, że nowe oprogramowanie ma już 72 proc. smartfonów wprowadzonych na rynek w ciągu ostatnich 4 lat.

Aktualizacja do iOS 16 dopiero we wrześniu

Na uaktualnienie do iOS 16 jednak trochę sobie poczekamy. Pamiętajmy, że w poniedziałek czeka nas zapowiedź oprogramowania. Potem rozpoczną się beta testy. Te potrwają kilka miesięcy. Finalna aktualizacja dla wszystkich użytkowników iPhone’ów zostanie udostępniona dopiero we wrześniu. Tak więc trochę trzeba będzie poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij