Udostępnij
Tweetnij

iOS 16 beta później? Aktualizacja Apple ma obecnie liczne błędy

iOS 16 beta zostanie oddane w ręce deweloperów w czerwcu. Kiedy pojawi się aktualizacja dla publicznych testerów? Wygląda na to, że dopiero w lipcu. Obecnie oprogramowanie zawiera jeszcze liczne błędy. Stąd też na dostępność iOS 16 Public Beta przyjdzie nam poczekać dopiero do 3. wersji deweloperskiej.

iOS 16 beta to poglądowa wersja nowego oprogramowania, której deweloperskiej wersji spodziewamy się w czerwcu. Później Apple uruchomi publiczny program pilotażowy i dowiadujemy się, że ten rozpocznie się dopiero w lipcu. Testowane obecnie wewnętrzne buildy mają jeszcze liczne błędy.

iOS 16 iPadOS 16 aktualizacja które Apple iPhone iPad

Informacje na ten temat przekazał Mark Gurmna, który w przeszłości serwował nam sprawdzone informacje z obozu Apple. Firma w przeszłości udostępniała już pierwsze bety publiczne przy okazji wydawania drugich wersji dla deweloperów. Wraz z iOS 16 ma być jednak inaczej i powróci do praktyki z wcześniejszych lat.

Apple udostępni iOS 16 Public Beta po 3. wersji deweloperskiej

Jeśli plotki są prawdziwe, to iOS 16 beta w wersji publicznej zostanie udostępnione w lipcu i ma to być ten sam build, który nieco wcześniej będzie 3. wydaniem dla deweloperów. Nie wiemy też, jak wspomniane błędy są poważne i uniemożliwiają normalne użytkowanie oprogramowania. Przez ostatnie dwa lata pod tym względem było całkiem nieźle i pierwsze buildy dostępne publicznie nie sprawiały większych problemów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij