Udostępnij
Tweetnij

Galaxy Watch 5 Pro potwierdzony w aplikacji Samsung Zdrowie

Samsung Galaxy Watch 5 Pro doczekał się potwierdzenia. Rąbka tajemnicy uchyliła aplikacja Zdrowie. W niej nie ma też informacji o edycji Classic. Tak więc takowej się nie spodziewajmy. Wiemy, że smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 Pro ma wyróżniać się wielką baterią oraz wysokiej jakości materiałami klasy premium.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro to smartwatch, który w plotkach pojawia się już od kilku miesięcy. Ostatnie przecieki wskazują na materiały klasy premium. Teraz doszukano się właśnie takiej nazwy zegarka. Znaleziono ją w aplikacji Zdrowie, czego dowód widać na poniższym zrzucie ekranowym.

aplikacja Samsung Galaxy Watch 5 Pro Zdrowie

Powyższy zrzut z aplikacji Zdrowie zawiera wzmianki na temat dwóch nowych smartwatchy z serii Samsung Galaxy Watch 5. To podstawowy wariant oraz model z dopiskiem Pro. Nie ma informacji o wersji Classic. Tak więc taka najpewniej nie powstanie. Sugerowały to już pewne przecieki i wygląda na to, że były one prawidłowe.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 Pro w sierpniu

Samsung Galaxy Watch 5 Pro to smartwatch, którego pełna specyfikacja techniczna nie jest znana. Wiemy jednak, że otrzyma bardzo dużą baterię, jak na tego typu urządzenie, bo o pojemności aż 572 mAh. To naprawdę sporo w przypadku sprzętu naręcznego. Następnie mamy wspomniane już wyżej materiały z wyższej półki. Premiery spodziewamy się w sierpniu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla aplikacji Spotify

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij