Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.6 beta 1 dostępne. Apple uruchamia testy nowej aktualizacji dla iPhone’ów

iOS 15.6 beta 1 to pierwsza wersja poglądowa nowego oprogramowania dla iPhone’ów. Apple uruchomiło jej publiczne testy. Co nowego tu znajdziemy? Na pewno zgodność z 16-ymi edycjami software, które zostaną pokazane w trakcie WWDC 2022. Możliwe, że aktualizacja iOS 15.6 beta zawiera także inne nowości.

iOS 15.6 beta 1 to poglądowa wersja nowego systemu dla iPhone’ów, która debiutuje niedługo po wydaniu z numerkiem 15.5. Uaktualnienie trafiło w ręce deweloperów aplikacji. Niedługo powinno zostać udostępnione także publicznym testerom. Co nowego tu znajdziemy?

iOS 15.6 beta 1 aktualizacja Apple iPhone co nowego

Apple oczywiście nie podaje na tym etapie oficjalnych wykazów zmian. Wiemy jednak, że iOS 15.6 beta powinno zawierać wstępne wsparcie dla poglądowej wersji systemu z numerkiem 16. Zobaczymy ją w trakcie WWDC 2022 i niedługo po tym otrzymają ją do testów deweloperzy. Publiczny program pilotażowy ma rzekomo w tym roku ruszyć w lipcu.

Aktualizacja iOS 15.6 beta może zawierać także inne nowości

Jest bardzo możliwe, że iOS 15.6 beta 1 skrywa jeszcze inne nowości. Jeśli tak jest, to powinniśmy je wkrótce poznać, gdy zostaną odkryte przez testerów. Program pilotażowy tym razem powinien potrwać krótko. Finalna aktualizacja dla iPhone’ów zapewne zostanie udostępniona 6 czerwca, czyli po keynote otwierającym konferencję WWDC 2022.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij