Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.5 i iPadOS 15.5 dostępne. Co nowego wnosi aktualizacja?

OS 15.5 i iPadOS 15.5 zostały udostępnione dla wszystkich użytkowników iPhone’ów oraz iPadów. Co nowego tu znajdziemy? Tym razem aktualizacja wprowadza niewiele nowości do urządzeń marki Apple. To pomniejsze uaktualnienie. Co nie zmienia faktu, że iOS 15.5 oraz iPadOS 15.5 z pewnością warto zainstalować.

iOS 15.5 i iPadOS 5.5 to duża aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów oraz iPadów, którą Apple w zeszłym tygodniu udostępniło testerom w wersji RC. Teraz przyszedł czas na uaktualnienie dla wszystkich użytkowników. Co nowego tu dodano? Wykaz nowości widoczny jest poniżej.

iOS 15.5 i iPadOS 15.5 – co nowego / wykaz nowości

iOS 15.5 zawiera następujące ulepszenia i poprawki błędów:

  • Portfel umożliwia teraz klientom Apple Cash wysyłanie i żądanie pieniędzy z ich karty Apple
  • Podcasty zawierają nowe ustawienie, które ogranicza odcinki przechowywane na iPhonie i automatycznie usuwa starsze
  • Rozwiązuje problem polegający na tym, że automatyka domowa uruchamiana przez osoby przychodzące lub wychodzące może się nie powieść

Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

aktualizacja iOS 15.5 iPadOS 15.5 Apple co nowego nowości

Widzimy więc, że iOS 15.5 oraz iPadOS 15.5 to pomniejsze aktualizacje oprogramowania. Mimo to na pewno warto je zainstalować. Przed nami zapowiedź dużych uaktualnień, które otrzymają numerek 16. Zobaczymy je w czerwcu, w trakcie keynote otwierającego WWDC 2022.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij