Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.5 RC i iPadOS 15.5 RC dostępne — co nowego [wykaz nowości]

iOS 15.5 RC i iPadOS 15.5 RC to już w zasadzie sfinalizowane wersje nowych systemów Apple. Udostępniono je testerom. Natomiast aktualizacja dla wszystkich użytkowników iPhone’ów oraz iPadów powinna pojawić się w przyszłym tygodniu. Wykaz nowości z iOS 15.5 jest już znany. Zobaczmy, co nowego tu znajdziemy.

iOS 15.5 RC oraz iPadOS 15.5 RC już są i zostały udostępnione po kilku tygodniach beta testów. Niedawno wspominaliśmy wam o tym, że premiera nowego oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów musi być blisko. Co nowego tu znajdziemy? Wykaz nowości widoczny jest poniżej.

iOS 15.5 i iPadOS 15.5 – co nowego / wykaz nowości

iOS 15.5 zawiera następujące ulepszenia i poprawki błędów:

  • Portfel umożliwia teraz klientom Apple Cash wysyłanie i żądanie pieniędzy z ich karty Apple
  • Podcasty zawierają nowe ustawienie, które ogranicza odcinki przechowywane na iPhonie i automatycznie usuwa starsze
  • Rozwiązuje problem polegający na tym, że automatyka domowa uruchamiana przez osoby przychodzące lub wychodzące może się nie powieść
aktualizacja iOS 15.5 RC iPadOS 15.5 RC co nowego nowości zmiany Apple iPhone

Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

Aktualizacje iOS 15.5 RC i iPadOS 15.5 RC już w zasadzie finalne

Uaktualnienia iOS 15.5 oraz iPadOS 15.5 w wersjach RC to w zasadzie sfinalizowane oprogramowanie, które publicznie zostanie udostępnione w przyszłym tygodniu. Nastąpi to wraz z macOS 12.4, watchOS 8.6 oraz tvOS i nowym software dla HomePodów, które też otrzymają numerki 15.5.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij