Udostępnij
Tweetnij

iPhone 14 Pro obiektem żartów. Z powodu Google Pixel 7 Pro

iPhone 14 Pro i Google Pixel 7 Pro zadebiutują za kilka miesięcy. W zasadzie wiemy już, jak wyglądają oba telefony. Pierwszy za sprawą przecieków. Tymczasem w środę Google ujawniło design modeli Pixel 7. Niedługo po tym zauważono pewne podobieństwo do smartfona iPhone 14 Pro i w sieci pojawiły się żarty.

iPhone 14 Pro ujawnił swój design w dotychczasowych przeciekach. Wiemy, że Apple umieści w nim ekran bez notcha. W zamian pojawi się okrągłe wcięcie i coś na kształt pigułki. Tymczasem w sieci pojawiły się żarty, które powiązane są ze smartfonem Google Pixel 7 Pro, który został ujawniony w trakcie konferencji I/O 2022.

Google Pixel 7 Pro memy iPhone 14 Pro
Google Pixel 7 Pro memy iPhone 14 Pro

Internauci szybko zwrócili uwagę na aparat fotograficzny modelu Google Pixel 7 Pro. Ciemniejsze elementy przypominają na pierwszy rzut oka to, co otrzyma ekran modelu iPhone 14 Pro. W sieci pojawiły się więc szybko żarty, których celem jest uwidocznienie tego podobieństwa.

Google Pixel 7 Pro memy iPhone 14 Pro
Google Pixel 7 Pro memy iPhone 14 Pro

Google Pixel 7 Pro i Phone 14 Pro z premierą we wrześniu

Wiemy, że zarówno iPhone 14 Pro, jak i Google Pixel 7 Pro zostaną oficjalnie zaprezentowane we wrześniu. Wygląd pierwszego z telefonów jest już oficjalny, bo firma sama ujawniła go na renderach. Jednak design modelu iPhone 14 Pro pozostaje w fazie wycieków. Nie wiadomo, jak na żywo mają prezentować się nowe wcięcia w ekranie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło (2)

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij