Udostępnij
Tweetnij

macOS 12.4 dostępny. Co nowego w aktualizacji dla Mac?

macOS 12.4 RC to najnowsza aktualizacja oprogramowania dla Mac. Apple wprowadza tu niewiele nowości, ale warto dodać, że uniwersalna kontrola wyszła z fazy beta. Co nowego jeszcze wnosi to uaktualnienie i kiedy zobaczymy finalną wersję macOS 12.4 dla wszystkich użytkowników komputerów Mac?

Aktualizacja: macOS 12.4 doczekał się finalnej wersji dostępnej dla wszystkich użytkowników komputerów Mac. Apple udostępniło aktualizację wraz z uaktualnieniami iOS 15.5 i iPadOS 15.5.

macOS 12.4 RC to już niemal finalna aktualizacja nowego oprogramowania dla komputerów Mac, które do tej pory dostępne było w ramach beta testów. Apple udostępniło testerom wariant Release Candidate i ci już mogą korzystać z nowości. Wraz z iOS 15.5. Wszyscy użytkownicy komputerów z logo nadgryzionego jabłka będą musieli poczekać jeszcze kilka dni.

Aktualizacja macOS 12.4 RC – co nowego / nowości

macOS Monterey 12.4 zawiera ulepszenia podcastów Apple i poprawki błędów:

  • Podcasty Apple zawierają nowe ustawienie umożliwiające ograniczenie odcinków przechowywanych na komputerze Mac i automatyczne usuwanie starszych
  • Obsługa aktualizacji oprogramowania Studio Display 15.5, dostępnej jako osobna aktualizacja, poprawia ustawienia aparatu, w tym ulepszoną redukcję szumów, kontrast i kadrowanie
aktualizacja macOS 12.4 RC co nowego nowości Apple Mac uniwersalna kontrola

Niektóre funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach lub na wszystkich urządzeniach Apple. Aby uzyskać informacje na temat zawartości zabezpieczeń aktualizacji oprogramowania Apple, odwiedź tę witrynę internetową.

Finalna aktualizacja macOS 12.4 zostanie udostępniona pewnie w przyszłym tygodniu. Jeśli w wydaniu RC nie zostaną znalezione żadne poważne błędy, to oprogramowanie powinno trafić na wszystkie komputery Mac już nawet w najbliższy poniedziałek. Nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w ciut cierpliwości i czekać. Co ważne, a o czym nie wspomina oficjalny wykaz zmian, uniwersalna kontrola, wprowadzona w wersji 12.3, w końcu wyszła z fazy beta.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij