Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.4.1 dostępny. Nowa aktualizacja Apple usuwa błędy w iPhone’ach

iOS 15.4.1 to najnowsza aktualizacja dla iPhone’ów. Zapewne zastanawiacie się nad tym, co nowego wprowadziło Apple w tym uaktualnieniu? Nowości tu nie znajdziemy, a jedynie poprawki błędów. Co nie zmienia faktu, że aktualizację iOS 15.4.1 z pewnością powinni zainstalować wszyscy użytkownicy iPhone’ów.

iOS 15.4.1 to najnowsza aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, którą udostępniło Apple. Co nowego tu znajdziemy? Nie są to z pewnością nowości w postaci nowych funkcji. Tym razem jest to uaktualnienie serwisowe, które ma rozwiązać znalezione błędy. Poniżej wykaz zmian obejmujący wprowadzone poprawki.

Aktualizacja iOS 15.4.1 – co nowego / wykaz zmian i nowości

iOS 15.4.1 to pomniejsza aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, która wprowadza rozwiązania dotychczasowych błędów. Nowy build software oznaczony jest ciągiem znaków 19E258. Jest też nowe uaktualnienie dla Apple TV i HomePodów (kompilacja 19L452).

Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

aktualizacja iOS 15.4.1 co nowego nowości zmiany poprawki błędy Apple iPhone

Aktualizację iOS 15.4.1 zainstalujecie na iPhone’ach udając się do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Pamiętając o tym, że należy najpierw nawiązać połączenie z siecią Wi-Fi. Poza tym w celu zainstalowania należy mieć baterię naładowaną w co najmniej 50 proc. (lub podłączyć urządzenie do ładowarki). Kolejne nowości zostaną wprowadzone w wersji z numerkiem 15.5. To wydanie będzie wkrótce dostępne w postaci bety.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij