Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.5 beta — kiedy Apple rozpocznie testy nowej aktualizacji dla iPhone’ów?

iOS 15.5 beta to nadchodzą aktualizacja poglądowa dla iPhone’ów. Kiedy Apple rozpocznie jej testy? Powinno to nastąpić w niedługim czasie. Nie spodziewajmy się jednak, że w tym oprogramowaniu pojawi się wiele nowości. Uaktualnienie iOS 15.5 pewnie będzie już ostatnim przed wydaniem z numerkiem 16.

iOS 15.5 beta to kolejne oprogramowanie dla iPhone’ów po dużym wydaniu z numerkiem 15.4. To ostatnie zostało udostępnione dla wszystkich w wersji finalnej kilka dni temu. Okazało się jednak, że u części użytkowników sprawia problemy z baterią. Kiedy zostaną uruchomione testy nowej aktualizacji?

Apple może udostępnić iOS 15.5 beta już w przyszłym tygodniu. Najpierw dostęp otrzymają deweloperzy aplikacji. Natomiast dzień lub dwa później ruszą publiczne testy. Wtedy nowe oprogramowanie będzie mógł wypróbować każdy użytkownik iPhone’a, który zapisał się w Apple Beta Software Program.

iOS 15.5 beta to ostatnia aktualizacja dla iPhone’ów przed iOS 16

Wielkimi krokami zbliża się już zapowiedź aktualizacji iOS 16, którą zobaczymy w trakcie WWDC 2022, czyli zapewne w pierwszej połowie czerwca. Wydanie z numerkiem 15.5 będzie już zapewne ostatnim przed czerwcową prezentacją, ale niekoniecznie ostatnim z linii 15.x. Wszak w zeszłym roku Apple zatrzymało się dopiero na wersji z numerkiem 14.8.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij