Udostępnij
Tweetnij

macOS 12.2, watchOS 8.4 i tvOS 15.3 do pobrania. Apple udostępnia nowe aktualizacje

macOS 12.2, watchOS 8.4 oraz tvOS 15.3 i nowe oprogramowanie dla HomePodów z tym samym numerem są już dostępne. Nowe aktualizacje wprowadzają pewne nowości. Co nowego tu znajdziemy? Zobaczmy sobie zmiany wprowadzone wraz z macOS 12.2 oraz watchOS 8.4.

macOS 12.2, watchOS 8.4 oraz tvOS 15.3 to nowe aktualizacje Apple, które przygotowywano od jakiegoś czasu. Wraz z uaktualnieniami do iPadOS i iOS 15.3. Do niedawna wszystkie dostępne były w wydaniach beta. Teraz nadszedł czas na publiczną dostępność dla wszystkich użytkowników zgodnych urządzeń. Poniżej wykaz nowości i zmiany z oprogramowania dla Maców. Zobaczmy, co nowego wprowadzono.

Aktualizacja macOS 12.2 – co nowego / wykaz nowości i zmiany

System macOS 12.2 zawiera poprawki błędów i uaktualnienia zabezpieczeń dotyczące Maca. Jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

Niektóre funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach lub na wszystkich urządzeniach Apple. Aby uzyskać informacje na temat zawartości zabezpieczeń aktualizacji oprogramowania Apple, odwiedź tę witrynę internetową.

aktualizacja iOS 15.3 macOS 12.2 ipadOS 15.3 co warto wiedzieć Apple co nowego watchOS 8.4 tvOS 15.3

Uaktualnienia macOS 12.2, tvOS 15.3 i watchOS 8.4 dostępne

Aktualizacja macOS 12.2 jest już udostępniana. Można ją pobrać po udaniu się na Macu do sekcji Preferencje systemowe i Uaktualnienia. Oczywiście najpierw warto wykonać kopię zapasową. Tak na wszelki wypadek, gdyby w trakcie procesu coś miało pójść nie tak. Aktualizacje do watchOS 8.4, tvOS 15.3 i nowy software dla HomePodów również są już udostępniane poprzez dedykowane mechanizmy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij