Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.3 i iPadOS 15.3 — co nowego w aktualizacji? Wykaz nowości

iOS 15.3 i iPadOS 15.3 to nowe aktualizacje dla iPhone’ów oraz iPadów. Znajdziemy tu pewne nowości, choć nie ma ich zbyt wiele. Zobaczmy więc, co nowego znajdziemy w tym oprogramowaniu i jak zainstalować iOS 15.3 oraz iPadOS 15.3 na własnych urządzeniach Apple. Oto zmiany w nowych uaktualnieniach.

iOS 15.3 i iPadOS 15.3 to aktualizacje, które Apple udostępnia, zgodnie z zapowiedziami, dla wszystkich użytkowników iPhone’ów oraz iPadów. W zeszłym tygodniu testerzy otrzymali sfinalizowane wersje RC. Co nowego tu znajdziemy? Oto wykaz nowości i zmiany w oprogramowaniu. Dziś można także pobierać uaktualnienia macOS 12.2, watchOS 8.4 oraz tvOS i nowy software dla HomePodów z numerkami 15.3.

Co nowego w iOS 15.3 i iPadOS 15.3 – wykaz nowości

System iOS 15.3 zawiera poprawki błędów i uaktualnienia zabezpieczeń dotyczące iPhone’a i jest zalecany dla wszystkich użytkowników.

Aby uzyskać informacje na temat zawartości związanej z zabezpieczeniami w aktualizacjach oprogramowania Apple, odwiedź tę witrynę internetową.

aktualizacja iOS 15.3 iPadOS 15.3 co nowego nowości zmiany Apple iPhone

Tak więc Apple jest bardzo oszczędne w słowa w wykazie zmian.

Jak zainstalować iOS 15.3 oraz iPadOS 15.3

Instalacja aktualizacji iOS 15.3 i iPadOS 15.3 na iPhone’ach i iPadach jest bardzo prosta. W tym celu należy udać się do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Po chwili pojawi się informacja o nowych aktualizacjach. Będzie je można pobrać po uprzednim nawiązaniu połączenia z siecią Wi-Fi. Poza tym bateria urządzenia musi być naładowana w co najmniej 50 proc. (lub 20 proc., gdy sprzęt jest podłączony do ładowarki). Inaczej instalacja nie będzie możliwa.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij