Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.2 ma błąd. T-Mobile wyjaśnia, że wyłącza ograniczenie śledzenia IP na iPhone’ach

iOS 15.2 to ostatnie oprogramowanie dla iPhone’ów. System zawiera błąd, który powoduje wyłączanie funkcji Ograniczaj śledzenie IP. Potwierdza to amerykański T-Mobile. Możemy się domyślać, że Apple udostępni wkrótce stosowną poprawkę. Pewnie wniesie ją aktualizacja do iOS 15.2.1.

Apple udostępniło iOS 15.2 w grudniu. Była to aktualizacja dla iPhone’ów, która wniosła całkiem sporo nowości. Tymczasem okazuje się, że w oprogramowaniu jest błąd, co twierdzi operator T-Mobile (amerykański, a nie nasz rodzimy). Problem objawia się wyłączeniem funkcji Ograniczaj śledzenie adresu IP.

iOS 15.2.1 błąd Ograniczenie śledzenia IP iPhone Apple T-Mobile

Funkcja ograniczania śledzenia adresu IP zaczęła się jakiś czas temu wyłączać na iPhone’ach i wtedy twierdzono, że operatorzy próbują ją celowo obejść. T-Mobile twierdzi jednak, że problem jest spowodowany przez błąd, który znajduje się w oprogramowaniu iOS 15.2. To on jest winowajcą zaistniałej sytuacji.

Błąd powiązany z ograniczeniem śledzenia IP zapewne rozwiąże iOS 15.2.1

Apple zapewne już pracuje nad usunięciem tego problemu i to zapewne zostanie wprowadzone wraz z iOS 15.2.1, które zostanie udostępnione użytkownikom iPhone’ów w niedługim czasie. Firma raczej nie będzie czekała do premiery aktualizacji z numerkiem 15.3. Jej finalne wydanie pewnie prędko się nie pojawi, bo na razie udostępniono tylko jedną betę tego systemu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij