Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.5.5 – nowa aktualizacja dla modeli iPhone 6 i 5s

iOS 12.5.5 to aktualizacja dla właścicieli modeli iPhone 6 i 5s oraz starszych iPadów. Nie wprowadza nowości. Zobaczmy, co dodaje uaktualnienie iOS 12.5.5.

iOS 12.5.4 zostało udostępnione jako uaktualnienie uzupełniające dla oprogramowania ze stycznia 2020 r. Apple postanowiło uaktualnić te urządzenia, które nie załapały się na aktualne oprogramowanie udostępnione dwa lata temu. Tak więc jest to update przeznaczony dla modeli iPhone 6, 6 Plus, 5s i na iPady Air, mini 2. i 3. generacji oraz iPoda touch 6. generacji.

Aktualizacja iOS 12.5.5 dla iPhone 5s i 6 bez nowości

Aktualizacja iOS 12.5.5 nie dodaje na starszych urządzeniach Apple żadnych nowości. Wprowadza jedynie poprawki dla trzech błędów w zabezpieczeniach. W tym jednego związanego z CoreGraphics, który może zostać wykorzystany przez hakerów. Innych ulepszeń tu nie znajdziemy. Opis łatek można znaleźć na tej stronie.

Chcąc pobrać nową aktualizację na iPhone’ach lub iPadach trzeba udać się do sekcji Ustawienia, Ogólne oraz Uaktualnienia. Tam po chwili pojawi się informacja o nowym oprogramowaniu. Można je będzie pobrać tylko po nawiązaniu połączenia z siecią Wi-Fi. Pobranie z użyciem danych komórkowych nie jest możliwe.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij