Udostępnij
Tweetnij

iPhone 13 Pro może powodować problemy z Apple MagSafe Duo

iPhone 13 Pro ma dużą wyspę z aparatem. To może powodować pewne problemy w połączeniu z ładowarką Apple MagSafe Duo. Smartfon z powodu kamery nie przylega dokładnie do maty ładującej. Jednak i tak iPhone 13 Pro w większości przypadków powinien ładować się prawidłowo.

iPhone 13 Pro trafia już w ręce pierwszych klientów. Apple ostrzegło przed potencjalnymi błędami, które mogą występować w trakcie odtwarzania oprogramowania. Teraz dowiadujemy się, że istnieją pewne problemy powiązane z ładowarką bezprzewodową MagSafe Duo. Czym one się objawiają?

iPhone 13 Pro ma większą wyspę dla aparatu fotograficznego od poprzednika. To sprawia, że telefon nie przylega dobrze do maty z MagSafe Duo. W konsekwencji telefon może nie ładować się w ogóle lub proces będzie przebiegać wolniej. Nierzadko jednak będzie tak, że ładowanie powinno odbywać się bez zakłóceń. W zależności od konkretnych przypadków.

Apple iPhone 13 Pro problemy kompatybilność ładowarka MagSafe Duo

Problemy z iPhone 13 Pro i Apple MagSafe Duo mogą być większe z etui

Pamiętajmy, że każda kolejna przeszkoda może tutaj powodować narośnięcie problemu. Dlatego w wybranych etui dla iPhone 13 Pro ładowanie na MagSafe Duo może być bardziej utrudnione. Użytkownicy obu urządzeń będą musieli zweryfikować samodzielnie, jak to dokładnie będzie wyglądało w ich przypadku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij