Udostępnij
Tweetnij

iPhone 13, iPad Mini 6 i iPad 9 powodują problemy z odtwarzaniem

iPhone 13, iPad Mini 6 i iPad 9 debiutują dziś na rynku. Nowe sprzęty Apple powodują jednak pewne problemy. Występują one w momencie, gdy użytkownicy chcą przywrócić własne dane i ustawienia z kopii zapasowej. Takie odtwarzanie może spowodować błędy z Apple Music czy widżetami.

iPhone 13, iPad Mini 6 i iPad 9 mają dziś rynkową premierę. Następuje to po trwającej tydzień przedsprzedaży nowych urządzeń. Apple zidentyfikowało w nowych sprzętach pierwsze problemy. Dotyczą one odtwarzania oprogramowania z kopii zapasowej. Wtedy mogą występować pewne błędy.

Firma wyjaśnia, że odtwarzanie oprogramowania na urządzeniach iPhone 13, iPad Mini 6 i iPad 9 może doprowadzić do błędów z Apple Music. Po przywróceniu kopii mogą występować problemy objawiające się brakiem dostępu do katalogu muzyki i ustawień oraz zsynchronizowanej biblioteki. Gigant ostrzega też przed bugami, które dotyczą widżetów.

Problemy z iPhone 13, iPad Mini 6 i iPad 9 mają rozwiązanie

Apple przygotowało już stosowną aktualizację oprogramowania, która rozwiązuje te problemy. W wykazie zmian wspomina jednak tylko o widżetach. Jest to nowe uaktualnienie iOS 15 i iPadOS 15, które zostało udostępnione tylko na te urządzenia. Można je pobrać po udaniu się do sekcji Ustawienia, Ogólne oraz Uaktualnienia. Po instalacji łatki błędy znikną.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij