Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 12.5 na starsze urządzenia

iOS 12.5 to aktualizacja dla właścicieli modeli iPhone 5s i 6 oraz starszych iPadów. Wprowadza jedną nowość. Zobaczmy, co dodaje uaktualnienie iOS 12.5.

iOS 12.5 zostało udostępnione wraz z aktualizacją z numerkiem 14.3. Apple postanowiło uaktualnić także te urządzenia, które nie załapały się na aktualne oprogramowanie w zeszłym roku. Tak więc jest to update przeznaczony dla modeli iPhone 6, 6 Plus, 5s i iPady Air, mini 2. i 3. generacji oraz iPoda touch 6. generacji.

Aktualizacja iOS 12.5 dla iPhone 5s i 6 z jedną nowością

Aktualizacja iOS 12.5 dodaje na starszych urządzeniach Apple tylko jedną nowość. To powiadomienia o narażeniu na koronawirusa, które dodano wcześniej w tym roku. Innych nowych funkcji tu nie znajdziemy. Gigant z Cupertino wspomina też o poprawkach błędów. Te obejmujące zabezpieczenia opisano na tej stronie.

Chcąc pobrać nową aktualizację na iPhone’ach lub iPadach trzeba udać się do sekcji Ustawienia, Ogólne oraz Uaktualnienia. Tam po chwili pojawi się informacja o nowym oprogramowaniu. Można je będzie pobrać tylko po nawiązaniu połączenia z siecią Wi-Fi. Pobranie z użyciem danych komórkowych nie jest możliwe.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij