Udostępnij
Tweetnij

iOS 14.6 wprowadza wsparcie dla bezstratnej muzyki z Apple Music, ale jest pewne „ale”

iOS 14.6 to nowa aktualizacja dla iPhone’ów. Wprowadza m.in. bezstratną muzykę w Apple Music. Na razie jednak na urządzeniach z iOS 14.6 jej nie posłuchamy.

iOS 14.6 to duża aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, którą udostępniono wczoraj. Wprowadza one liczne nowości. Wśród nich jest także wsparcie nowych funkcji w usłudze Apple Music zapowiedzianych wcześniej w maju. To bezstratna muzyka czy Spatial Audio z Dolby Atmos. To pierwsze pojawi się także na głośnikach HomePod.

iOS 14.6 wprowadza już wsparcie dla bezstratnej muzyki z Apple Music. Sugerują to zapiski w kodzie oprogramowania. To oznacza, że firma już szykuje się do uruchomienia nowych opcji w usłudze. Z wcześniej podanych informacji przez producenta wynika, że ma to nastąpić w przyszłym miesiącu.

iOS 14.6 beta Apple Music Lossless muzyka HiFi Android animowane okładki

Aktualizacja iOS 14.6 jeszcze nie włącza bezstratnej muzyki w Apple Music

Apple Music na urządzeniach, które zaktualizowano do iOS 14.6, jeszcze nie pozwala na strumieniowanie muzyki w bezstratnym formacie. Domyślamy się, skoro stosowne wsparcie już jest, że uruchomienie dostępu rzeczywiście nastąpi w czerwcu. Zapewne odbędzie się to po stronie serwerów i nie będzie potrzebne żadne inne uaktualnienie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij