Udostępnij
Tweetnij

iOS 15 już blisko. Apple udostępnia harmonogram WWDC 2021

iOS 15 zobaczymy już w trakcie WWDC 2021. Apple udostępniło harmonogram konferencji. Zobaczmy, kiedy dokładnie zostanie pokazany iOS 15 i inne systemy.

iOS 15 to nadchodząca aktualizacja dla iPhone’ów, która już pojawiała się w przeciekach. Wniesie wiele zmian. Wiemy, że zobaczymy ją w trakcie WWDC 2021, które Apple zapowiedziało już wcześniej. Teraz firma udostępniła harmonogram tegorocznej konferencji. Zobaczmy, co dla niej przygotowano.

WWDC 2021 rozpocznie się od keynote, czyli przemowy otwierającej. Konferencja ta odbędzie się 7 czerwca i start przewidziano na godzinę 19:00 naszego czasu. Cztery godziny później ruszy Platforms State of the Union. Tu zobaczymy nowe narzędzia, technologie i postępy na platformach Apple, które pozwolą deweloperom na jeszcze lepsze tworzenie aplikacji. 10 czerwca, czyli ostatniego dnia zostaną ogłoszone nagrody Apple Design Awards.

Apple pokaże iOS 15 pierwszego dnia WWDC 2021

iOS 15 zostanie zaprezentowane pierwszego dnia WWDC 2021, czyli 7 czerwca. Wtedy poznamy oficjalne nowości i listę kompatybilnych iPhone’ów. Następnie poglądowe wydanie beta zostanie udostępnione deweloperom. Z publicznym programem pilotażowym firma pewnie ruszy dopiero później w czerwcu, co warto mieć na uwadze.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij