Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia nowe wersje iOS 14.6 i iPadOS 14.6

iOS 14.6 RC 2 i iPadOS 14.6 RC 2 to nowe aktualizacje Apple. Firma udostępniła je testerom. Tuż przed planowaną publiczną premierą iOS 14.6oraz iPadOS 14.6.

iOS 14.6 RC 2 oraz iPadOS 14.6 RC 2 Apple udostępniło testerom w kilka dni po wydaniu pierwszych wersji Release Candidate. To oznacza, że wprowadzono jakieś pomniejsze zmiany do tych aktualizacji. Nastąpiło to przed planowaną premierą dla wszystkich użytkowników iPhone’ów i iPadów, której spodziewamy się w przyszłym tygodniu.

iOS 14.6 Rc 2 i iPadOS 14.6 RC 2 mają nowe oznaczenie dla buildów. Jest to 18F72. Poza tym nie wiadomo, co zmieniło się względem poprzednich wersji. Z pewnością jednak mamy tu do czynienia tylko z mniejszymi poprawkami, które musiały być konieczne przed publiczną premierą oprogramowania dla wszystkich użytkowników.

aktualizacja iOS 14.6 RC 2 iPadOS 14.6 RC 2 co nowego nowości Apple

iOS 14.6 RC 2 i iPad OS 14.6 RC 2 dla testerów, ale Apple na dniach udostępni aktualizacje

Na razie są to poglądowe wydania nowego oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów. Jednak już w przyszłym tygodniu te aktualizacje zostaną udostępnione dla wszystkich użytkowników. To tylko kwestia czasu. Finalne wersji iOS 14.6 oraz iPadOS 14.6 są już blisko. W międzyczas Apple rozpoczęła beta testy systemów z numerkiem 14.7.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij