Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępni dziś finalną wersję watchOS 7.3. Co nowego tu znajdziemy?

watchOS 7.3 RC to w zasadzie finalna aktualizacja dla Apple Watch. Wprowadza ona pewne nowości. Zobaczmy więc, co nowego znajdziemy w watchOS 7.3.

Aktualizacja: watchOS 7.3 zostanie publicznie udostępniony dla wszystkich użytkowników jeszcze dziś. Apple wspominało o tym w informacji prasowej poświęconej Black Unity Collection. Domyślamy się, że nastąpi to już o godzinie 19:00 naszego czasu. W zeszłym tygodniu wydano wersję RC. Poniżej treść oryginalnego artykułu.

co nowego Apple Watch watchOS 7.3 RC nowości wykaz zmian czy warto instalować opinie

watchOS 7.3 RC to aktualizacja, którą udostępniono deweloperom wraz z macOS 11.2 i iOS 14.4. To nowe oprogramowanie dla smartwatchy Apple Watch, gdzie znajdziemy pewne nowości. Są też poprawki błędów. Zobaczmy, co nowego wprowadza to oprogramowanie. Wykaz zmian widzicie poniżej.

Aktualizacja watchOS 7.3 RC – co nowego / wykaz nowości

watchOS 7.3 zawiera nowe funkcje, ulepszenia i poprawki błędów, w tym:

  • Tarcza zegarka Unity – zainspirowana kolorami flagi panafrykańskiej, kształty zmieniają się w ciągu dnia, gdy się poruszasz, tworząc twarz, która jest dla Ciebie wyjątkowa
  • Czas na spacer dla subskrybentów Apple Fitness+
  • Dźwięk w aplikacji Treningi, w którym goście dzielą się inspirującymi historiami podczas spaceru
  • Aplikacja EKG na Apple Watch Series 4 lub nowszym w Japonii, Majotcie, Filipinach i Tajlandii
  • Powiadomienia o nieregularnym rytmie serca w Japonii, Majotcie, Filipinach, Tajwanie i Tajlandii
  • Naprawiono problem polegający na tym, że centrum sterowania i centrum powiadomień mogą nie reagować, gdy funkcja zoom jest włączona

Domyślamy się, że finalna wersja watchOS 7.3 zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom zegarków Apple Watch w niedługim czasie. Raczej nie nastąpi to jeszcze dziś. Pewnie w przyszłym tygodniu. Na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Przeczytaj także: 5 wskazówek dla użytkowników iPhone’ów

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij