Udostępnij
Tweetnij

Apple umieści w iPhone’ach 13 Wi-Fi w nowym standardzie

iPhone 13 to cztery smartfony Apple na 2021 rok. Dowiadujemy się, że dostaną wsparcie dla Wi-Fi 6E. To zapewni modelom iPhone 13 nowe możliwości.

iPhone 13 to cztery smartfony Apple na 2021 rok, które były już obiektem różnych przecieków. Ostatnie z nich mówiły o ekranach LTPO dla modeli Pro. Teraz dowiadujemy się, że pojawi się wsparcie dla Wi-Fi 6E, który przez niektórych jest wyróżniany w roli najważniejszej aktualizacji dla tego standardu od 20 lat. Co to oznacza?

Wi-Fi 6E dodaje obsługę zakresu 6 GHz. W ten sposób można znacząco zwiększyć przepustowość sieci bezprzewodowych i lepiej je wykorzystać. Jeśli iPhone 13 dostanie wsparcie, to zostaną znacząco zwiększone możliwości z zakresu AR/VR. Będzie też można liczyć na więcej opcji z zakresu połączeń z urządzeniami w domu.

prototyp iPhone 13 iPhone 12s kiedy premiera Apple jakie zmiany plotki przecieki nowe baterie Wi-Fi 6E

Nie tylko modele Apple iPhone 13 dostaną Wi-Fi 6E

iPhone 13 będzie pierwszym smartfonem z Wi-Fi 6E w portfolio Apple. Implementacji tego standardu spodziewajmy się także we flagowcach z Androidem na 2021 rok. Tym bardziej, że najnowszy SoC Qualcomma, czyli Snapdragon 888 oficjalnie wspiera ten standard. Wkrótce okaże się, który z telefonów zadebiutuje na rynku z obsługą tego rozwiązania jako pierwszy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij