Udostępnij
Tweetnij

iOS 14.3 beta i watchOS 7.2 beta zwiastują nową usługę Apple

iOS 14.3 beta i watchOS 7.2 beta zdają się potwierdzać nową usługę. To Apple Fitness Plus, która wkrótce się pojawi. iOS 14.3 spodziewamy się za jakiś czas.

iOS 14.3 beta i watchOS 7.2 beta to poglądowe aktualizacje, które obecnie dostępne są w ramach testów. Wygląda na, że aktualizacje te zwiastują jedną z nowych usług, które zapowiedziano we wrześniu. To Apple Fitness Plus, które według deklaracji producenta ma zostać oddane w ręce użytkowników jeszcze przed końcem tego roku. W rzeczywistości może być inaczej, ale o tym za chwilę.

watchOS 7.2 beta zawiera nowy ekran powitalny, który widzicie poniżej. Na nim pojawia się właśnie informacja o Apple Fitness Plus. Natomiast iOS 14.3 beta też zawiera pewną wzmiankę o nowej usłudze. Widzicie ją na kolejnym zrzucie ekranowym. Znajdowała się w sekcji analityki z prywatności. Niestety, została już usunięta.

kiedy Apple Fitness Plus iOS 14.3 beta watchOS 7.2 beta kiedy Apple Fitness Plus iOS 14.3 beta watchOS 7.2 beta

watchOS 7.2 beta i iOS 14.3 beta zwiastują Apple Fitness Plus, ale mogą być opóźnienia

Domyślamy się więc, że Apple Fitness Plus zadebiutuje z finalnymi wersjami aktualizacji iOS 14.3 i watchOS 7.2. Jednak nie wiadomo, czy zostaną one udostępnione w tym roku. Wiele osób spodziewa się ich dopiero w przyszłym kwartale. Jak będzie w rzeczywistości, to przekonamy się z czasem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij