Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 14.2.1

iOS 14.2.1 to nowa aktualizacja z poprawkami. Co nowego tu znajdziemy? Na pewno nie nowości. Uaktualnienie iOS 14.2.1 to poprawki dla iPhone’ów 12.

iOS 14.2.1 to kolejna aktualizacja uzupełniająca dla iPhone’ów po dużej wersji z numerem 14.2. W międzyczasie trwają testy aktualizacji z numerami 14.3. Tym razem nie znajdziemy tu nowości, a poprawki błędów dla modeli iPhone 12. Zobaczmy więc, co nowego Apple tu naprawiło.

iOS 14.2.1 – co nowego / wykaz nowości i zmiany

iOS 14.2.1 rozwiązuje następujące problemy na twoim iPhonie:

  • pewne wiadomości MMS mogły nie dochodzić
  • aparatu słuchowe Made for iPhone mogły powodować problemy z dźwiękiem w trakcie słuchania audio na iPhonie
  • Ekran blokady mógł nie reagować na iPhonie 12 Mini
aktualizacja iOS 14.2.1 co nowego wykaz nowości zmiany iPhone 12 Apple

Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem. iOS 14.2.1 zainstalujecie udając się na iPhone’ach 12 do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Oczywiście, będzie to możliwe po wcześniejszym nawiązaniu połączenia z siecią bezprzewodową Wi-Fi. Pamiętajmy, że na starszych urządzeniach Apple ta aktualizacja nie jest dostępna. Tylko dla tych najnowszych.

Przeczytaj także: 8 wskazówek dla komunikatora Messenger

źródło: opracowanie własne

źró

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij