Udostępnij
Tweetnij

Apple w iPhone’ach 12 może jednak nie umieścić ekranów 120 Hz

iPhone 12 5G to cztery nowe smartfony Apple, z których dwa miały otrzymać ekrany ProMotion z odświeżaniem obrazu z 120 Hz. Tymczasem możliwe, że tak jednak nie będzie. Są pewne sugestie, które wskazują na brak implementacji takich wyświetlaczy w nowych iPhone’ach. Apple może kazać nam poczekać na nie do 2021 roku.

iPhone 12 5G został już oficjalnie opóźniony. Wiemy też, że Apple może wprowadzić nowe telefony z iOS w dwóch etapach. W modelach Pro spodziewaliśmy się, że zostaną zaimplementowane ekrany ProMotion z odświeżaniem obrazu w 120 Hz. Sugerował to nawet iOS 14. Tymczasem dowiadujemy się, że może stać się inaczej.

Ekranów ProMotion z odświeżaniem obrazu w 120 Hz spodziewaliśmy się tylko w modelach iPhone 12 Pro. Dwa tańsze, które też dostaną modemy 5G, nie miały otrzymać takich wyświetlaczy. W celu obsługi takiej funkcji potrzebny jest jednak odpowiedni hardware. Tymczasem Ross Young, analityk z DisplaySearch uważa, że Apple takich zamówień u partnerów sprzętowych nie złożyło. Nic na to nie wskazuje.

Apple iPhone 12 Pro opakowanie pudełko wkładka plotki przecieki wycieki ile pamięci RAM Apple A14 Bionic ekrany ProMotion 120 Hz

Apple może nie dodać ekranów ProMotion 120 Hz w modelach iPhone 12 5G i ma to wyjaśnienie

Z pewnością nic nie stanęłoby na drodze do dodania w smartfonach iPhone 12 5G takich wyświetlaczy. Brak implementacji takich ekranów z ProMotion może być jednak zamierzony. Apple dawkuje nam nowe rozwiązania, które wprowadza w kolejnych generacjach telefonów. W tym roku najważniejszą zmianą będzie dodanie modemów 5G. Będą też inne udoskonalenia, ale jest możliwe, że na odświeżanie obrazu w 120 Hz trzeba będzie poczekać do 2021 roku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij