Udostępnij
Tweetnij

Mi Fit 4.4 wprowadza nowe funkcje dla Xiaomi Mi Band 5 i Mi Band 4

Mi Fit 4.4 to nowa wersja aplikacji Huami, która wprowadza nowe funkcje dla opasek Xiaomi Mi Band 5 i Mi Band 4. W tej pierwszej dodano wykrywanie ruchu. Natomiast w modelu z zeszłego roku wprowadzono opcję wyświetlania procentowego stanu naładowania baterii. Nowa aktualizacja Mi Fit została udostępniona w Chinach.

Mi Fit 4.4 to najnowsza aktualizacja aplikacji, którą docenią właściciele opasek Xiaomi Mi Band 5 i Mi Band 4. Ta pierwsza od niedawna dostępna jest w sprzedaży na terenie Polski i wiemy, że w drodze jest lepsza wersja, która na rynek trafi pod marką Amazfit. Uaktualnienie wprowadza na pokład obu modeli wearables nowe funkcje. Co nowego się pojawia? Rzućmy sobie na to okiem.

Mi Band znajdziesz w naszym sklepie.

Nowe funkcje z Mi Fit 4.4 dla Xiaomi Mi Band 5 i 4

Aktualizacja aplikacji Mi Fit 4.4 dodaje w Xiaomi Mi Band 5 funkcję automatycznego wykrywania ruchu. W przypadku opaski z zeszłego roku pojawia się możliwość ustawienia procentowego informowania o stanie naładowania baterii. Jest też nowa opcja dla przełącznika tarcz. W oficjalnym wykazie zmian można też znaleźć informacje o poprawkach błędów.

aktualizacj Mi Fit 4.4 nowe funkcje dla Xiaomi Mi Band 5 Mi band 4

Uaktualnienie Mi Fit 4.4 na razie udostępniono w Chinach i tylko na urządzenia z Androidem. W Polsce w App Store tej wersji nie widać. Podobnie wydaje się być w Sklepie Play, gdzie strona aplikacji wspomina o aktualnym wydaniu z numerkiem 4.3.1. Tak więc na dostępność nowej wersji trzeba poczekać.

Przeczytaj także: 8 wskazówek dla komunikatora Messenger

Mi Band znajdziesz w naszym sklepie.

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij