Udostępnij
Tweetnij

iOS 14 beta 3 – co nowego w tej aktualizacji Apple dla iPhone’ów?

iOS 14 beta 3 Apple udostępniło deweloperom wczoraj. Jak można było się domyślić, pojawiają się pewne nowości i zmiany. Obejmują one różne obszary tego oprogramowania. Zobaczmy więc, co nowego wprowadza iOS 14 beta 3 na iPhone’ach. Pojawia się m.in. widżet dla zegara oraz nowa ikonka aplikacji Muzyka.

Co nowego w iOS 14 beta 3 – wykaz nowości i zmian

iOS 14 beta 3 wśród nowości ma nową ikonkę dla aplikacji Muzyka, którą widzicie poniżej. Następnie mamy odświeżoną bibliotekę muzyczną, gdzie pozbyto się części czerwonych tekstów i dodano nowe ikonki. Są też zmodyfikowane przyciski i widżet. Mamy także nowy ekran powitalny po pierwszym uruchomieniu biblioteki aplikacji.

co nowego w iOS 14 beta 3 nowości wykaz zmian Apple iPhone co nowego w iOS 14 beta 3 nowości wykaz zmian Apple iPhone co nowego w iOS 14 beta 3 nowości wykaz zmian Apple iPhone

W iOS 14 beta 3 pojawia się także nowa maska dla memoji. Jest też nieco zmodyfikowany ekran w trakcie usuwania zrzutów ekranowych oraz odświeżony widżet dla funkcji czas na ekranie. Jest też widżet dla zegara. Tutaj użytkownik ma możliwość wyboru czterech stref czasowych, które będą wyświetlane.

co nowego w iOS 14 beta 3 nowości wykaz zmian Apple iPhone co nowego w iOS 14 beta 3 nowości wykaz zmian Apple iPhone co nowego w iOS 14 beta 3 nowości wykaz zmian Apple iPhone

iOS 14 beta 3 ponadto blokuje także tymczasowo możliwość korzystania z funkcji 3D Touch. Jednak samo dłuższe przytrzymanie palca na ekranie iPhone’ów jak najbardziej działa. To już trzecie, poglądowe wydanie nowej aktualizacji, a przed nami jeszcze co najmniej kilka. Jednak im bliżej będziemy finalnej wersji oprogramowania, tym zmian i nowości będzie coraz mniej.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij